Ajansımıza kayıt olabilmeniz için ana sayfamızda başvuru bölümündeki başvuru formu nu doldurmalısınız. Lütfen bu formda sizden istenilen bilgileri eksiksizce doldurunuz. Ajansımıza başvuru sadece www.erberk.com.tr dan yapılmaktadır. Şahsen Ajansa gelerek yapılan başvurular kabul edilmez.
Başvuru formunuz bize ulaşmamış olabilir. Bunun bir nedeni bilgilerinizi eksik doldurmanızdan kaynaklanabilir. Ya da , e posta adresinizi yanlış yazdığınızdan dolayı size yolladığımız cevap ulaşmamıştır. Size yollayacağımız cevaplar sadece e posta yoluyla olacağından , e posta adresinizi dikkatlice yazıp e posta kutunuzu , e posta kutunuzun Junkmail veya Önemsiz Posta klasörlerini dikkatlice kontrol etmelisiniz.
Ajansımıza yaptığınız başvuruyu en geç 5 iş günü içerisinde olumlu yada olumsuz da olsa cevaplıyoruz. Eğer başvurunuz olumlu kabul edilirse sizi (sadece Istanbul’da yaşayanları ) Ajans kadromuza almak için fotoğraf çekimlerine davet ediyoruz. Bu konuyla ilgili tüm gerekli bilgiler size e posta ile yollanacaktır. İstanbul dışından başvuran adaylarımız Istanbul’a kesinlikle gelmeyeceklerdir , yaptığınız başvuruyu en geç 5 iş günü içerisinde cevaplıyoruz size yollayacağımız e postada tüm gerekli bilgiler bulunacaktır , lütfen e posta hesabınızı kontrol ediniz.
Eğer başvurunuz kabul edilirse Ajansımıza üye olabilirsiniz. Ajansımıza Üyelik ücretlidir. 1 senelik üyeliğiniz , ödemenizi yaptıktan sonra başlayacaktır. Bu konuyla ilgili bilgilerin hepsi , başvurunuz onaylandığında size e posta olarak da yollanacaktır.
Ödeme , Banka havalesi yoluyla ya da Kredi Kartı yoluyla yapılır. Ödeme yapılırken başvuru numarasının kesinlikle yazılması gerekir. Başvuru numarası yazılmazsa üyeliğiniz aktif hale gelemez. Ödemeniz Banka havalesi yoluyla yapıldıysa 10 iş günü, Kredi kartı ile yapıldıysa 2 iş günü içerisinde onaylanır. Bu bilgilerin hepsi , başvurunuz onaylandığında size e posta olarak da yollanacaktır.
Erberk Ajans diğer tüm ajanslar gibi sadece aracılık ve tanıtım hizmeti vermekte olup kesinlikle bir işveren sıfatında değildir. Sizleri seçip ve projelerinde iş imkanı sağlayacak olan sadece “ İş verenler” dir. Bu nedenle www.erberk.com.tr bu siteye üye olanlara iş sağlama garantisi vermemektedir.
Üyelik ücretini ödedikten sonra fotoğraf ve bilgileriniz (adres,telefon ve e posta gibi iletişim bilgileriniz hariç) Film –Tv - Reklam yapımcıları, Yönetmen , Fotoğraf sanatçıları , Reklam Ajansları , Moda sektörü v.d. gibi kişi ve kurumların , kısaca “ İş verenlerin” kullanımına açılacaktır. “ İş verenler” gerçekleştirecekleri projelere uygun adayları www.erberk.com.tr ’dan yararlanarak seçeceklerdir. Daha sonra Erberk Ajans aracılığı ile bu adaylarla ilişkiye gireceklerdir.
Ana Sayfamızda sağ üst köşede bulunan Oyuncu girişinden , Size verilen parola (şifre) ve kullanıcı adınızla (e posta hesabınızla) giriş yaparak Kendi profilinizi oluşturacaksınız. Profil bölümü aynı sosyal medya hesapları gibi (facebook , instagram) müşteriler tarafından görünmesini istediğiniz resimlerinizi yükleyeceğiniz bölümdür. Bu resimler sadece müşteriler tarafından görüntülenecektir. Üçüncü şahıslar profilinizi göremezler. Ekleyeceğiniz fotoğrafların kalitesi sizin “ İş verenler” tarafından seçilmenize kolaylık sağlayacaktır. Bu nedenle Ana sayfamızdaki “Yeni Yüzler” deki resimleri örnek alabilirsiniz. Fotoğraf çekimi için İstanbul’daki merkezimize gelmenize gerek yoktur.
Oyuncular girişinden şifrenizi sıfırlayarak yeni bir şifre oluşturup tekrar giriş yapabilirsiniz.
Erberk Ajans ünlü veya yıldız yaratma iddiası ile kurulmuş bir web sitesi değildir. www.erberk.com.tr bir iş uygulaması sitesidir ve sektörün tamamına hitap eder. Belirli bir görsel veya sanatsal potansiyele sahip olan yetenekli kişileri bu site sayesinde sektörün önde gelen söz sahibi uzmanlarının radar ekranında olma şansını yakalayabilirler. Erberk Ajans olarak bu şansı yakalayan yüzlerce oyuncudan biri de siz olabilirsiniz.
“İş verenler” yani yapımcı firmalar sizinle çalışmak istediklerinde Erberk Ajans size telefon ve e posta gibi iletişim bilgilerinizden ulaşacaktır.
Çekilen fotoğraflarınızı almak isterseniz çekim günü yanınızda usb/flash bellek getiriniz. Eğer getiremezseniz foto çekiminden takriben 15 gün sonra Ajansımıza adınızı , soyadınız , doğum tarihinizi ve konuyu içeren bir e-postayı webmaster@erberk.com.tr adresine yollayarak bu fotoğrafların size gönderilmesini isteyebilirsiniz.
1 - 35 yaş arasındaki kişilerin en geç 1 yıl sonra ajansımızda yeniden fotoğraf çekimi yaptırmaları gerekmektedir. Müşteriler güncel olmayan fotoğraflara bakmamaktadırlar. Bu nedenle her sene fotoğraf güncellemesi tavsiye edilir ve bunun takibini sizin yapmanız gerekir. Ajansımız bu konuda size hatırlatma yapmamaktadır.
Web sitemizde yeni yüzler bölümündeki resimler sadece sitemizi ilk defa ziyaret edenlere , tanıtım amacıyla yani ajansımıza yeni kayıtlar aldığımızı belirtmek için sergilenir . Bu resimler bilgisayar sistemi tarafından tesadüfi , rastgele olarak kendi seçilir. Ajansımızın bu konuda hiçbir müdahalesi yoktur. Resimler her 3 ayda bir değişebilir. Her oyuncunun bu bölümde resimlerinin görüleceği garanti değildir. Gerekli de değildir. Çünkü müşterilerimiz bu bölüme girmezler , buradan oyuncu seçimi yapmazlar. Oyuncu seçimlerini müşterilerimiz , özel olarak girdikleri bölümden (firma girişi) yaparlar ve bu bölüme başka kimse giremez.
Ajansımız, müşterilere sizin tanıtımınızı yapmakla yükümlüdür. Bu tanıtım sonucunda siz oyuncularımızı, belli bir iş için seçecek ve iş teklif edecek olan sadece müşterilerdir. Ajansımız tüm diğer ajanslar gibi işveren değil , müşteriler ile sizlere aracılık yapan bir kurumdur.

Bize Ulaşın

Hüsrev Gerede Cad. Ergüven Palas Apt. No:50 D:9 Teşvikiye Beşiktaş İstanbul
+90 212 274 22 14,
+90 212 274 94 45
*