Erberk Model ve Oyunculuk Ajansı

erberk.com.tr sitesine eriştiğinizde aşağıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve bağlı kalacağınızı kabul ve beyan etmiş olmaktasınız.

1- Aksi belirtilmediği sürece site içerisinde yer alan yazılı ve görsel materyallerin telif hakkı erberk.com.tr ye aittir.

2- Web sitesinden yararlanma sorumluluğu kullanıcıya aittir. Web sitesi içerisinde yer alan bilgiler genel teamüller doğrultusunda oluşturulmuştur. Web sitesinde yer alan bilgilerle kullanıcının yapacağı işlemler sonucunda uğrayacağı zararlardan dolayı erberk.com.tr sorumlu kabul edilemez.

3- Üçüncü bir siteye erberk.com.tr tarafından verilen veya başka sitelerde yer alan erberk.com.tr bağlantılarının güvenliğini erberk.com.tr kabul etmez. Bu sitelere erişimde kullanıcının uğrayacağı zarar ve ziyandan dolay erberk.com.tr sorumlu tutulamaz.

4- Yayınlanan içeriğin kesintiye uğramasından, gecikmesinden veya hatalı olmasından dolayı erberk.com.tr hiçbir şekilde sorumlu değildir.

5- erberk.com.tr yukarıda yer alan bu maddeleri haber verme zorunluluğu olmadan değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

- erberk.com.tr sitesinde hiçbir şekilde kredi kartı bilgileriniz kayıt edilmez, arşivlenmez. Bu yüzden yaptığınız alışveriş esnasında ve sonrasında kredi kartı bilgilerinizin güvenliği noktasında endişe etmenize gerek yoktur.

- Ödeme aşamaları tamamen kullandığınız kartın bankasının yüksek güvenlikli sunucularında gerçekleştirilir. Eğer 3 Boyutlu ödeme sisteminiz aktifse bankanız cep telefonunuza güvenlik şifresi gönderecektir.

- Banka ile erberk.com.tr sitesi arasındaki süreçlerde "256 bitlik" SSL şifrelemesi kullanılır. Bilgileriniz şifrelenerek banka sunucularına ulaştırılır.

- Kredi kartı ile ödemeyi tercih etmiyorsanız veya kredi kartı kullanmıyorsanız, havale veya eft ile işlem yapabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Hüsrev Gerede Cad. Ergüven Palas Apt. No:50 D:9 Teşvikiye Beşiktaş İstanbul
+90 212 274 22 14,
+90 212 274 94 45
*