Erberk

Model ve Oyunculuk Ajansı

erberk.com.tr sitesine eriştiğinizde aşağıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve bağlı kalacağınızı kabul ve beyan etmiş olmaktasınız.

1- Aksi belirtilmediği sürece site içerisinde yer alan yazılı ve görsel materyallerin telif hakkı erberk.com.tr ye aittir.

2- Web sitesinden yararlanma sorumluluğu kullanıcıya aittir. Web sitesi içerisinde yer alan bilgiler genel teamüller doğrultusunda oluşturulmuştur. Web sitesinde yer alan bilgilerle kullanıcının yapacağı işlemler sonucunda uğrayacağı zararlardan dolayı erberk.com.tr sorumlu kabul edilemez.

3- Üçüncü bir siteye erberk.com.tr tarafından verilen veya başka sitelerde yer alan erberk.com.tr bağlantılarının güvenliğini erberk.com.tr kabul etmez. Bu sitelere erişimde kullanıcının uğrayacağı zarar ve ziyandan dolay erberk.com.tr sorumlu tutulamaz.

4- Yayınlanan içeriğin kesintiye uğramasından, gecikmesinden veya hatalı olmasından dolayı erberk.com.tr hiçbir şekilde sorumlu değildir.

5- erberk.com.tr yukarıda yer alan bu maddeleri haber verme zorunluluğu olmadan değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

- erberk.com.tr sitesinde hiçbir şekilde kredi kartı bilgileriniz kayıt edilmez, arşivlenmez. Bu yüzden yaptığınız alışveriş esnasında ve sonrasında kredi kartı bilgilerinizin güvenliği noktasında endişe etmenize gerek yoktur.

- Ödeme aşamaları tamamen kullandığınız kartın bankasının yüksek güvenlikli sunucularında gerçekleştirilir. Eğer 3 Boyutlu ödeme sisteminiz aktifse bankanız cep telefonunuza güvenlik şifresi gönderecektir.

- Banka ile erberk.com.tr sitesi arasındaki süreçlerde "256 bitlik" SSL şifrelemesi kullanılır. Bilgileriniz şifrelenerek banka sunucularına ulaştırılır.

- Kredi kartı ile ödemeyi tercih etmiyorsanız veya kredi kartı kullanmıyorsanız, havale veya eft ile işlem yapabilirsiniz.

 • Hakkımızda

  Ne Dediler

  Mauris hendrerit eget orci ut pretium. Donec purus est, aliquet tempus rhoncus a, sollicitudin in erat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Quisque vel lacinia enim, a feugiat lorem. In vitae leo vulputate libero aliquam lacinia. Mauris rhoncus vel neque vitae.
  Donald Phelps - Manager Co.
 • Hakkımızda

  Ne Dediler

  Fusce mollis dapibus ipsum eu tempor. Vivamus tempus, nisi quis luctus placerat, diam lectus pretium felis, a laoreet risus odio nec elit. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Vestibulum feugiat augue ac blandit imperdiet. Suspendisse ut massa fringilla.
  Derrick Rodgers - Manager
 • Hakkımızda

  Ne Dediler

  Mauris hendrerit eget orci ut pretium. Donec purus est, aliquet tempus rhoncus a, sollicitudin in erat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Quisque vel lacinia enim, a feugiat lorem. In vitae leo vulputate libero aliquam lacinia. Mauris rhoncus vel neque vitae.
  Donald Phelps - Manager Co.
 • Hakkımızda

  Ne Dediler

  Phasellus in efficitur sem. Mauris mi risus, efficitur in ultricies a, aliquam eu mi. Nullam justo mauris, venenatis id ipsum ac, ultrices gravida metus. Sed maximus augue nec mi porttitor, sed tempor elit facilisis. Vestibulum hendrerit pharetra consectetur. Sed nec bibendum nisi, ut vulputate mauris.
  Minerva Ferguson - Founder & CEO

NEDEN ?

BİZİ SEÇİYORLAR

Güvenilirlik

Oyunculuk sektörüne girmeye karar verdiğiniz zaman ilk yapmanız gereken güvenilir bir ajansın içinde yer almaya başlamak olmalıdır.

Kalite ve Tecrübe

Yöneticisinden tüm çalışanına kadar işini severek yapan , önce kaliteye önem veren Erberk Ajans ailesi 20 senenin tecrübesiyle sizlere hizmet etmektedir.

Estetik

Defileler , Moda Showları ,Fuar ve Organizasyonlar,Moda dergileri , Kataloglar , Bilboard , Afiş gibi her gün önümüze çıkan görsel konuların vazgeçilmez unsuru olan : Fotomodel ve Mankenliğin referans noktasıdır , Erberk Ajans.

Organizasyon

Erberk Ajans kurulduğu günden itibaren bir çok moda gösterisi ,defile ,ekspozisyon organizasyonuna imza atmıştır. Bu organizasyonlar küçük-orta ölçekli çalışmalardan başlıyarak çok daha detaylı ve görsel bir şölene dönüşen organizasyonları da kapsamaktadır.

Bize Ulaşın

Hüsrev Gerede Cad. Ergüven Palas Apt. No:50 D:9 Teşvikiye Beşiktaş İstanbul
+90 212 274 22 14,
+90 212 274 94 45