Hizmetlerimiz


     

Manken , fotomodel , yabancı model : 20 yıllık geçmişinde Erberk Ajans bir çok tanınmış manken ve fotomodel yetiştirmiştir.Bir çoğu Erberk Ajans ailesinde bulunmanın prestiji sayesinde bugünkü kariyerlerine ulaşmışlardır. Ayrıca Dünya’nın en prestijli Yabancı Ajanslarıyla işbirliği yaparak Türk moda ve tanıtım sektörüne bir çok yabancı model sunulmuştur.

Reklam oyuncusu : Televizyonlarınızda ve filmlerde seyrettiğiniz sevimli miniklerden tutun da 80 yaşındaki sevimli bay , bayan bir çok reklam oyuncusu ,dizi film oyuncusu Erberk Ajans kadrosundandır. Örnekleri saymakla bitmez.

Dansçı , animatör , sunucu : Bir çok defile organizasyonu , bayi toplantıları , ürün tanıtımları , tv yarışma programları hep Erberk Ajans’ın Dans ekibi , animatör ve sunucularıyla seyredilmesi keyifli prodüksiyonlar haline gelmişlerdir.

Tanıtım hostesi : Fuarlar , tanıtımlar ve şovlar , hepsi bizim işimiz. Tanıtımda başarıya giden yol sizi en iyi şekilde temsil edecek yardımcılarınızı seçmekten geçiyor.Tanıtım hosteslerimiz bu güne kadar en önemli moda’dan , araba , sanayi bilgisayar fuarlarına ve daha bir çoklarına başarıyla hizmet ettiler.

Makyöz & Kuaför : Onlar Moda şovlarının , tanıtım faaliyetlerinin , defilelerin , fotoğraf prodüksiyonlarının gizli kahramanları. Hepsi Erberk ailesinin usta sanatçıları.

Fotoğraf sanatçısı : Sanayiden , modaya , Mimariden ürün çekimlerine kadar her biri kendi dalında birer isim olmuş görüntü ve ışık cambazları Erberk Ajans farkıyla. Dublaj sanatçısı : Kendilerini göremiyorsunuz, ancak sesleriyle sanki ailemizden biri gibiler.

Defile Organizasyonu : Erberk Ajans kurulduğu günden itibaren bir çok moda gösterisi ,defile ,ekspozisyon organizasyonuna imza atmıştır. Bu organizasyonlar küçük-orta ölçekli çalışmalardan başlıyarak çok daha detaylı ve görsel bir şölene dönüşen organizasyonları da kapsamaktadır. Referanslarımız saymakla bitmez. Örnek olarak İTKİB yurt içi ve yurt dışı defileleri , VİZON SHOW'lar, v.b. sayılabilinir.

Ürün tanıtım çalışmaları : Müşterilerimizin piyasaya yeni sürdükleri hizmet ve ürünlerinin hedef kitleye en görsel ve en çekici kısaca en iyi şekilde tanıtınılması bizim uzmanlık ve yaratatılıcık alanımıza girmektedir. Basın ve halkla ilişkiler : Organizasyonların , şovların , defilelerin , açılışların temel ve vazgeçilmez tamamlayıcısı , bizim en uzman olduğumuz konular.


 


Copyright © 2013 | Gelecek Yazilim
Telefon : +90 212 274 22 14
Erberk Ajans