Başarı Hikayesi


     

    Erberk Mankenlik Okulu Şubat 97 tarihinden itibaren eğitim vermeye başlamıştır. Kurs haftada iki gün ayda on altı saat olmak üzere bir (1) ay sürmektedir.

    Kurs uygulamasında; adaylara yürüyüş, dönüş çeşitleri, giysiyi taşıma, poz, fotomodellik, duruş şekilleri, bakış, ifade şekilleri öğretildikten sonra isteyen öğrenciler Güzellik ve Mankenlik yarışmalarına yönlendirilmektedir. Ayrıca ajansımızda zarafet ve adabı-ı muaşeret eğitimleri verilmektedir. Kursa katılan manken, fotomodel adaylarına sınav sonucunda sertifikaları verilir. Sertifika sahibi olan adaylar "Ajans mankenlik çalışma şartlarına uygunlukları" dikkate alınarak Ajans mankenlik ve fotomodellik kadrosuna alınabilmektedir.

    Böylece mankenlik mesleğine profesyonel ortamda eğitimli olarak başlayabilmektedirler. Bu kurslar sonucunda birçok bay ve bayan öğrencimiz güzellik ve mankenlik yarışmalarında dereceye girmişler ve mesleki kariyerlerinde kendilerine büyük imkânlar yaratmışlardır.

    Kursumuza katılmak isterseniz; 0212 274 22 14 – 274 94 45 numaralı telefonlardan ajansımızı arayabilir veya Mankenlik Okulu Başvuru Formu'nu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.


 


Copyright © 2013 | Gelecek Yazilim
Telefon : +90 212 274 22 14
Erberk Ajans